Referencie

Makar, 32r.

Pri sedeniach s Karolínou som sa cítil bezpečne, aj keď som často musel vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Karolína je vysoko empatická a vnímavá, pristupovala ku mne s rešpektom a rýchlo si získala moju dôveru. Terapeutický proces s ňou považujem za dlhodobú investíciu do seba samého a môžem potvrdiť, že výsledky našej spolupráce sa začali dostavovať aj po skončení našich sedení.

Soňa, 34r.

S pani magisterkou som veľmi spokojná,ukazuje mi skryté zákutia mojej úzkosti, ktorú sa snažím s jej pomocou prijať a pracovať s ňou.

Mirka, 42r.

Naša spolupráca ma posunula na cestu hľadania svojej vlastnej sebahodnoty a sebavedomia. Atmosféra na sedeniach je vždy plná pochopenia, empatie a povzbudenia. Odchádzam od Vás pokojná, spokojná a nabitá energiou do ďalších dní.

Tomáš, 23r.

Keď som sa pre terapiu rozhodoval, vo veľa oblastiach života som tak nejak bez brehu plával, sám seba nepoznal, nebol spokojný ale nevedel prečo a už vôbec netušil, čo sa s tým dá robiť. Pani Tobiašová mi už na prvom sedení sadla. Vnímal som jej opatrný, úprimný, vecný a nanajvýš profesionálny prístup. To mi stačilo na to, aby som sa nikdy počas takmer dvoch rokov spoločnej cesty neobzrel za inou :-). Čo sa procesu týka, vyhovovalo mi svoje problémy riešiť trvácne, do hĺbky a poriadne a to je presne to, čo som od pani Tobiašovej počas terapie opakovane dostával. V ťažších chvíľach vedela ako reagovať a správne zachytila potrebu posunúť môj stav aj k spolupráci so psychiatrom. Píšem to hlavne preto, že som terapiu a liečbu nikdy necítil ako nekonečný proces doživotných návštev “cvokára”. Pani Tobiašová je kompetentná a hoci terapia nie je dvojtýždňový proces, mal som pocit, že som v správnych rukách. Spolu s dočasnými liekmi od psychiatra mi pomohla výrazne zlepšiť kvalitu môjho života. Pomohla mi pochopiť moju osobnosť oveľa hlbšie než som si myslel, že vôbec siaha, lepšie prijať a pracovať so svojimi slabšími stránkami, ale tiež uvidieť potenciál tých silných; pomohla mi vyriešiť moju hlbokú nevyrovnanosť a byť nakoniec v pohode sám so sebou a efektívne zvládať nástrahy bežného života. Prirodzenou cestou. Vnímal som a veľmi si vážim hlavne úprimný záujem. Ďakujem.

Linda, 34r.

Skvelá spolupráca, vždy som sa cítila príjemne, plne vnímaná a porozumená. Stretnutia mi dali nový pohľad na rôzne situácia v živote, ktorými som si prechádzala v živote, či už v minulosti alebo konkrétne v čase terapií. Získala som nové informácie, ako funguje a ovplyvňuje psychosomatika celé moje telo a dostala som vedenie, ako tieto procesy vo svojom tele správne identifikovať a podporiť liečbou v prítomnom okamihu. Naučila som sa porozumieť svojim potrebám a venovať im dostatočnú pozornosť, lásku a čas. Vďaka profesionálnemu prístupu a zaujímavým rozhovorom, ktoré boli častokrát skúmavé a vedené veľmi príjemnou osobou, som sa tešila každej terapii a dosahovaným pokrokom. Za mňa obrovské odporúčanie.

Dasha, 39r.

Moje online stretnutia s Karolínou do bodky splnili moje očakávania. Pomohla mi zorientovať sa, pomenovať veci, o ktorých som predtým možno len tušila, ale nemala som pre ne meno, a nasmerovať ma na spôsob, ako si vedieť pomôcť sama. Veľmi sa mi páčil spôsob vedenia diskusie, hoci ma zároveň nútil trochu vyjsť zo svojej známej zóny – myslím, že som sa v tom procese veľa naučila. Karolína, ešte raz ďakujem!

Katka, 32r.

Príjemná atmosféra na sedeniach, profesionálny prístup a empatia.

Anonym, 30r.

Terapie mi dali velmi veľa, v prvom rade sa lepšie spoznať a lepšie pochopiť témy, ktoré v sebe riešim. Cítim sa vo svojom živote istejšie a bezpečnejšie, ked som pod dohľadom terapeuta, ako je pani Tobiašová. Ďakujem!